Saat Yükleniyor...
 
Hüseyin TÜRK
Metni küçült
Hüseyin TÜRK
Yeni Heyecan!
Tarih : 09-08-2017 18:55:00

Düne baktığımızda oldukça başarılı bir sezonun, bu sezona bıraktığı mirası iyi anlamak gerek. Aynı başarının çıta olarak yükseltilmesi arzusuyla yapılan transferlerde bunu görmek hiç de zor değil.

Eğer vizyon kavramını hedefler doğrultusunda iyi bir yere oturtabilirseniz, farkındalıkta pek sıkıntınız olmaz. Antalyamız tam bu noktada doğru şeyleri doğru zamanda yapıyor. 

Güzel şeyler, güzellikleri yaşatanlarla olur. Haftaya başlayacak ligde bunu hep birlikte gönül rahatlığıyla göreceğiz.

**

Süper kupa finali için tv yayını yanlış kanaldan yapıldı. Yaban Tvde bu görüntüler yayınlansa daha makbule geçerdi. Sporun ruhunda olmayan taraftar görünümlü bu insanları ömür boyu spor alanlarından uzak tutacak bir kanunumuz yok mu?

Bu ne hukuksuzluktur?

Dağ hukukunu yok etmenin tek çaresi ciddi bir şekilde sporda şiddet kanununu biran evvel çıkartmak olmalıdır. Yoksa devamında tribünlerde boş koltuk manzaralarını görmek zor değil.

**

Kadın futbolunda Antalyamızı ulusal ve uluslararası arenada başarı ile temsil etmenin derdini amaç edinen 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor, yeni sezonda yeni bir yapılanma içerisinde olacak. Takımımız için destek kavramı yarınlarımız adına unutulmamalıdır...

Hafızalar tazelenmeli, kadın futboluna bakışlar değişmelidir.

Antalya, herşeyiyle bu özel takıma sahip çıkma ve sahiplenme duygusu olgunluğuna ulaşacak kudreti kendisinde bulabilmeli...

" Beynimizi çalıştırmanın yolu, kalbimizi çalıştırmaktan geçer"

Bu makale toplam 1094 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları  
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.