Saat Yükleniyor...
 

Hala eksiklerimiz var

Hala eksiklerimiz var
Tarih :06-02-2018 20:05:02
Okunma :164

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 3-1 kazandıkları Malatya maçı nedeni ile oyuncularını tebrik ederken, “Kazanmamıza rağmen eksiklerimiz var. Bunları giderip üst sıralara tırmanmalıyız” dedi

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 3-1 kazandıkları Evkur Yeni Malatyaspor maçından sonra, kendi seyircileri önünde böyle bir galibiyete ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Oyuncularının ve camianın özgüveninin yukarı çıkması için önemli blir adım attıklarını söyleyen Hamzaoğlu, “Rakip 10 kişi kaldıktan sonra işimiz kolaylaştı. Bundan sonra lig daha zor geçecek. Ama biz her maçta daha iyi oynuyoruz ve bunu sürdürmek istiyoruz” dedi.

EKSİKLER GİDERİLECEK

Malatya galibiyetinden sonra gözlerini yukarılara diktiklerini belirten Hamzaoğlu, futbolun güzel yönlerini sahaya yansıtıp, iyi oynayarak sonuca ulaşmak istediklerini söyledi. Alınan galibiyete rağmen takım içinde bazı eksiklerinin olduğuna dikkat çeken Hamzaoğlu, “Galip gelsek de eksiklerimiz var. Bunları gidermeye çalışıyoruz. Her geçen hafta daha iyi mücadele eden Antalyaspor izlettirmeye çalışacağız" diye konuştu. Oyuncalarından memnun olduğunu dile getiren Hamzaoğlu, futbolcularının hatalarını daha aza indirip, sonraki maçları kazanmak istediklerini vurguladı. Hamzaoğlu, William vainqueur’un sakatlığının devam ettiğini ve en kısa sürede takıma katılacağını açıkladı.

 

Etiket

Antalya Spor
" Eto'o'yu Alanyaspor'a önerdik ama Eto'o Konyaspor'u tercih etti"
Yeni bir final!
İçimizdeki Galatasaraylı!
Maicon Kayseri’de yok!
Üretim Zamanı!
Hala eksiklerimiz var
İşte gerçek yıldızlar! 3-1
Eto'o'dan Teşekkür
Doukara İmzayı Attı
90’da vurulduk 1-1
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.