Saat Yükleniyor...
 

Eto'o'dan Teşekkür

Eto'o'dan Teşekkür
Tarih :02-02-2018 17:44:40
Okunma :189

Samuel Eto'o, sosyal paylaşım sitesinde teşekkür mesajı yayımladı.

İnstagram'da paylaşımda bulunan Kamerunlu futbolcu, Antalyaspor'da geçen 2,5 senesini, "hayatının en inanılmaz yılları" olarak nitelendirdi.

Antalyaspor'la unutulmaz anılar paylaştıklarını kaydeden Eto'o, "Bana vermediğin hiçbir şey yok. Bana ihtiyaç duyduğum her şeyi verdin. Senden; neşe, barış, heyecan, deneyim, olgunluk ve her şeyden önce sevgi ve bolluk aldım. Bazılarını kendi yolumla size geri verdim umarım. Gerçekten, benim için mükemmel bir aile olduğunuzu söyleyebiliyorum. Kelimelerle, sahip olduğum ve hep sizin için olacak aşkı ve şükranımı ifade edemiyor." ifadelerine yer verdi.

Eto'o, ayrıca, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eski takım arkadaşlarının yanı sıra kulüp personeline, taraftarlara, sevenlerine ve kendisini destekleyenlere teşekkür etti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kente katkılarından dolayı fahri hemşehrilik unvanı verilen Eto'o, Antalyaspor'a başarılar diledi ve "Sen adamı Antalya'dan alabilirsin, fakat Antalya'yı adamdan alamazsın. Sonsuza kadar gurur verici bir vatandaş olacağım. Ev, kalbin bulunduğu yerdir. Sevgiler, Samuel Eto'o. Antalya şehrinin gururlu vatandaşı."

.

 

Etiket

Antalya Spor
" Eto'o'yu Alanyaspor'a önerdik ama Eto'o Konyaspor'u tercih etti"
Yeni bir final!
İçimizdeki Galatasaraylı!
Maicon Kayseri’de yok!
Üretim Zamanı!
Hala eksiklerimiz var
İşte gerçek yıldızlar! 3-1
Eto'o'dan Teşekkür
Doukara İmzayı Attı
90’da vurulduk 1-1
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.