Saat Yükleniyor...
 

Nasri de Gidiyor

Nasri de Gidiyor
Tarih :26-01-2018 17:10:00
Okunma :48

Antalyaspor, sezon başında büyük bedellerle transfer ettiği yıldızlarla yollarını birer birer ayırıyor. Daha önce Jeremy Menez ve Sandro Ranieri ile mukaveleleri fesheden kırmızı-beyazlı yönetim, şimdi de Nasri ile vedalaşma kararı aldı.

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen ancak bekleneni veremeyen Samir Nasri ile Antalyaspor’un yolları ayrılıyor. Yaşadığı sakatlıklar ve uyum sorunu nedeni ile hayal kırıklığına neden olan Fransız yıldız ile sözleşmenin feshedilmesi için formül aranıyor. Antalyaspor’un devre arasında göreve gelen yönetimin önceki akşam yaptığı toplantıda, Samir Nasri ile yolların kesin olarak ayrılmasına karar verildi. Fransız yıldıza gelen tekliflerin içinden Antalyaspor için en avantajlısını değerlendirme kararı alan yönetimin, hafta sonuna kadar konuyu netleştirmesi bekleniyor.

MENEJERLE GÖRÜŞME

İlk yarı sona erdikten sonra çıktığı yurtdışından dönmeyen Samir Nasri’nin menejeri ile görüşen Antalyaspor Yönetimi, Fransız futbolcunun ilk yarıdan kalan alacaklarından feragat etmesini ve kulübe bir miktar para kazandırmasını hedefliyor. Menejer ile yapılan pazarlıkların belirli bir noktaya geldiği öğrenilirken, her iki tarafın da küçük ayrıntılar nedeni ile çıkmaza girdiği öğrenildi. Bilindiği gibi Samir Nasri Antalyaspor’dan ayrılmak istediğini açıklamış, Antalyaspor Yönetimi de konu ile ilgili karar almak için önceki akşam toplanmıştı

 

Etiket

Antalya Spor
" Eto'o'yu Alanyaspor'a önerdik ama Eto'o Konyaspor'u tercih etti"
Yeni bir final!
İçimizdeki Galatasaraylı!
Maicon Kayseri’de yok!
Üretim Zamanı!
Hala eksiklerimiz var
İşte gerçek yıldızlar! 3-1
Eto'o'dan Teşekkür
Doukara İmzayı Attı
90’da vurulduk 1-1
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.