Saat Yükleniyor...
 

Hamzaoğlu ‘umut’ verdi

Hamzaoğlu ‘umut’ verdi
Tarih :24-01-2018 21:32:04
Okunma :56

Beşiktaş maçında alınan yenilgiye rağmen oynanan futboldan memnun kaldığını belirten Hamza Hamzaoğlu, “Son dakikaya kadar direnç göstermemiz önemliydi. Umut veren işaretler aldık” dedi

SKORDAN DAHA ÖNEMLİ

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 2-1 kaybedilen Beşiktaş maçında sergilenen futboldan memnun kaldı. Bu maçta skordan çok oynanan futbolun kendisini sevindirdiğini belirten Hamzaoğlu, “İyi bir maç oynadık. İyi başlayıp gol bularak moral de kazandık. Maçın sonuna kadar direnç gösterdik ama Beşiktaş’a karşı oynamak kolay değil. Birçok takım pozisyon bulmakta zorlanırken biz çok pozisyon bulduk. Benim için bu maçta skordan daha önemli şeyler vardı. İyi oynadık ve gelecek maçlar için umut veren işaretler aldık” dedi.

1-2 OYUNCU ALABİLİRİZ

Transfer dönemi bitmeden takıma 1-2 futbolcu daha transfer etmek istediklerini belirten Antalyaspor Teknik Direktörü Hamzaoğlu, şunları söyledi: “Yönetimle transfer çalışmalarını sürdürüyoruz. Bu konuda biraz yavaş hareket ediyoruz. Sakat oyuncuların son durumu birkaç gün içinde belli olacak. Belki 1-2 oyuncu alıp kadromuzu güçlendirebiliriz. Mevcut kadromdan da, sakatlıktan çıkıp gelecek oyunculardan da memnunum”.

 

Etiket

Antalya Spor
" Eto'o'yu Alanyaspor'a önerdik ama Eto'o Konyaspor'u tercih etti"
Yeni bir final!
İçimizdeki Galatasaraylı!
Maicon Kayseri’de yok!
Üretim Zamanı!
Hala eksiklerimiz var
İşte gerçek yıldızlar! 3-1
Eto'o'dan Teşekkür
Doukara İmzayı Attı
90’da vurulduk 1-1
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.