Saat Yükleniyor...
 

Çok ‘Bulut’lu kongre

Çok ‘Bulut’lu kongre
Tarih :11-01-2018 13:25:28
Okunma :18

Cihan Bulut ve ekibinin tek aday olarak girip seçildiği Antalyaspor kongresi, sert tartışmalara neden oldu. Eski başkanlar Ali Şafak Öztürk ve Gültekin Gencer, birbirlerini sert sözlerle eleştirdi

Antalyaspor’da olağanüstü genel kurul sonucu Cihan Bulut ve ekibi resmen göreve başladı. Sert tartışmaların yaşandığı genel kurulda, Ali Şafak Öztürk ve Gültekin Gencer birbirlerini suçladı. Eski Başkan Ali Şafak Öztürk, yönetiminin gelir ve gider faaliyetleri okudu. Söz alan eski başkanlardan Gültekin Gencer, Öztürk yönetimini sert bir dille eleştirdi. Samir Nasri transferinin Türkiye'de örneği bulunmadığını dile getiren Gencer, “2 milyon Euro imza parası. 1 milyonu imza anında, 1 milyonu da 31 Temmuz'da ödenecek. 4 milyon Euro maaş ve bonuslar hariç. Eto'o transferinde eleştirildim ama o futbolcu aldığı ücretle ve sahadaki performansıyla beğeni topladı” diye konuştu.

ÖZTÜRK GENCER’E YÜKLENDİ

Ali Şafak Öztürk de konuşmasında Gencer'i eleştirerek, Antalya'da insanlara değer verilmesi konusunda hatalar yapıldığını ileri sürdü. Antalyaspor'un görünmeyen borçlarının ortaya çıktığını dile getiren Öztürk, “40'dendi, 80 dendi. Başladık yola. 49 oyuncu var, nerede? Ödediğimiz rakam 12,5 milyon lira, bu oynamayan kurtulmamız gereken oyunculara verilen para. Biz aslında sene sonunda istifa edecektir. Artık bu risk bize fazla demiştik. Antalya'da insanlar elini taşın altına koymadı. Antalyasporluyum diyenler menajerlik oyunlarına soyundu. Nasri bedavaya geldi. Menez'de bir kayıp var. Aldığımız diğer oyuncuları elden çıkarın, fazla kazanırsınız” diye konuştu.

YÖNETİMDE İLGİNÇ İSİMLER

Genel kurulda tek aday olan Cihan Bulut'un yönetim kurulu 3 yıllığına kabul edildi. Bulut yönetiminde, Nihar Ünal, Şefik Öz, Haldun Kilit, Erhan Erdem, Prof. Dr. Ömer Özkan, Prof. Dr. Cumhur Arıcı, Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, Sezgin Özer, Şükrü Ülker, Ali Kuş, Ahmet Öztürk, Yıldıray Karaer, Mustafa Vıcır, Uğur Altun, Ramazan Karrabulut, Ziya Erbaş, Yaşar Döngel, Güray Kanan yer aldı.

DÜŞTÜĞÜMÜZ YERDEN KALKARIZ

Yeni Başkan Cihan Bulut. iyi günde kötü günde camiada birlik ve bütünlük isteyerek, “Yiğit düştüğü yerden kalkar. Sportif  başarı da yakalanacak. Güçlü kadromuz var. Dünya yıldızı futbolcularımız var. Antalya turizm, tarım şehri, bu şehrin kıymetini bildiğinizi biliyorum. Benim için dün dünde kaldı cancağızım bugün yeni şeyler söylemek lazım” dedi.

 

Etiket

Antalya Spor
İyi Günde Kötü Günde Bu taraftar Hep Seninle!
CAS'tan, Nasri'ye Kötü Haber!
Hamzaoğlu takipte
Çok ‘Bulut’lu kongre
Topbaşı Yapıldı
Öztürk ve yönetimi “ibra” edilmeyecek
YAPRAK DÖKÜMÜ!
ANTALYASPOR BATTI MI?
Çalımbay Sakıb’ı istiyor
Rüyadan Kabusa!
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.