Saat Yükleniyor...
 

Topbaşı Yapıldı

Topbaşı Yapıldı
Tarih :05-01-2018 19:46:53
Okunma :77

Devre arası tatili sona eren Antalyaspor’da, yeni yılın ilk antrenmanı yapıldı. Futbolcularla tanışan Hamza Hamzaoğlu, bugün imza atacak.

Antalyaspor’da devre arası verilen izin sona erdi. Dün akşam saatlerinde kulüp binasında toplanan kırmızı-beyazlı futbolcular, önce yeni teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile tanıştı, ardından 17:30’da sahaya inerek ilk antrenmanını gerçekleştirdi. İzinli olan ve transfer görüşmesi yapmak için yurtdışında bulunan futbolcuların katılmadığı çalışma, yaklaşık 1 saat sürdü. Çalışma öncesi futbolcularıyla bir toplantı yapan Antalyaspor’un Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, kaliteli futbolculardan kurulu bir takıma geldiği için kendisini mutlu htiğini belirterek, tüm oyuncuların kariyerlerine ve başarılı olacaklarına güvendiğini belirtti.

İMZA TÖRENİ BUGÜN

Bu arada Hamza Hamzaoğlu ile dün yapılması planlanan imza töreni, bugüne ertelendi. Antrenmanın geç saatte olması ve yöneticilerin başka programlarının olması nedeni ile ertelenen imza töreninin, bugün öğle saatlerinde kulüp binasında yapılması bekleniyor. Son üç gündür Antalyaspor’da mesai yapan Hamza Hamzaoğlu’nun, takımın maç kasetlerini izlediği ve gidecek ve kalacak oyuncular hakkında rapor hazırladığı öğrenildi. Hamzaoğlu’nun, imza töreninin ardından hazırladığı raporu yönetime sunması bekleniyor.

 

Etiket

Antalya Spor
" Eto'o'yu Alanyaspor'a önerdik ama Eto'o Konyaspor'u tercih etti"
Yeni bir final!
İçimizdeki Galatasaraylı!
Maicon Kayseri’de yok!
Üretim Zamanı!
Hala eksiklerimiz var
İşte gerçek yıldızlar! 3-1
Eto'o'dan Teşekkür
Doukara İmzayı Attı
90’da vurulduk 1-1
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.