Saat Yükleniyor...
 

Çalımbay Sakıb’ı istiyor

Çalımbay Sakıb’ı istiyor
Tarih :02-01-2018 21:57:35
Okunma :37

Antalyaspor’da Sakıb Aytaç’tan vazgeçemeyen Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, takımdan ayrılacak olan Emanuel Mas’ın boşluğunu Sakıb ile doldurmak istiyor. Trabzonspor, kongreden sonra Antalyaspor ile temasa geçecek.

ÇALIMBAY İSTİYOR

Antalyaspor’un eski çalıştırıcısı Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Sakıb Aytaç’ın transferi için yönetime talepte bulunduğu öğrenildi. Bordo-mavili ekibin sol beki Emanuel Mas’ın takımdan ayrılacak olması nedeni ile sol bek arayışına giren Karadeniz ekibi, Antalyaspor’un genç futbolcusu Sakıb Aytaç’ı radarına aldı. Son üç sezondur Antalyaspor’daki istikrarlı futbolu ile dikkat çeken Sakıb’ın, yönetimin tavrına göre karar vereceği öğrenildi.

SAKIB OLMAZSA BEHİC

Antalyaspor’da görev yaparken Sakıb’dan vazgeçmeyen Rıza Çalımbay’ın, Sakıb olmazsa Bursaspor’dan Aziz Behic’in transferinin gerçekleştirilmesini istediği belirtildi. Trabzonspor Yönetimi’nin, Sakıb’ın transferi için girişimde bulunmak istediği, ancak Antalyaspor’un başkanının ve hocasının olmaması nedeni ile 10 Ocak’taki genel kurulu beklediği belirtiliyor. Bu arada sezon başında da bazı kulüplerin transfer listesinde yer almış, Rıza Çalımbay’ın isteği üzerinde takımda kalmasına karar verilmişti.

 

Etiket

Antalya Spor
İyi Günde Kötü Günde Bu taraftar Hep Seninle!
CAS'tan, Nasri'ye Kötü Haber!
Hamzaoğlu takipte
Çok ‘Bulut’lu kongre
Topbaşı Yapıldı
Öztürk ve yönetimi “ibra” edilmeyecek
YAPRAK DÖKÜMÜ!
ANTALYASPOR BATTI MI?
Çalımbay Sakıb’ı istiyor
Rüyadan Kabusa!
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.