Saat Yükleniyor...
 

Ali Şafak Öztürk'ün Antalyaspor başkanlığını bırakmasının ardından ilk aday Sancar Biçikçi!

Ali Şafak Öztürk'ün Antalyaspor başkanlığını bırakmasının ardından ilk aday Sancar Biçikçi!
Tarih :15-12-2017 07:44:25
Okunma :84

Antalyaspor'da 5 yıl futbol oynamış Sancar Biçikçi  Eski Başkan Ali Şafak Öztürk ve yönetiminin kulübü borç batağında bıraktığını savundu. Biçikçi, başkan seçilmesi halinde Eto'o hariç tüm yıldızları devre arasında satışa koyacağını söyledi.

7 Aralık’taki olağanüstü genel kurulunun iptal edilmesi ve mevcut başkan Ali Şafak Öztürk'ün bir gün sonra istifa ettiğini açıklamasının ardından, Antalyaspor'da ilk başkan adayı, kulübün eski sporcularından turizmci Sancar Biçikçi oldu. Antalyaspor'a sahip çıkmak için aday olduğunu belirten Biçikçi, eski başkan Öztürk ve yönetimini transfer ve mali yönetimle ilgili eleştiri yağmuruna tuttu. Başkan olması halinde Eto'o hariç, Nasri ve Menez gibi yıldızları devre arasın göndereceğini söyledi.

Açıklamalarda bulunan Sancar Biçikçi, kulübün sahipsiz olmadığını göstermek amacıyla aday olduğunu belirterek, “Biz bu kulübe yıllarca emek vermiş, yöneticiliğine kadar yapmış insanlarız. Kulüp sahipsiz kalmaz, sahipsiz bırakmayız anlamında bir çıkış yaptık ama kamuoyundan çok olumlu tepkiler alıyoruz. Birilerinin desteği olmadıktan sonra olacağını tahmin etmiyorum işin doğrusu ama biz her şeyimizle hazırız” dedi.

 

Etiket

Antalya Spor
" Eto'o'yu Alanyaspor'a önerdik ama Eto'o Konyaspor'u tercih etti"
Yeni bir final!
İçimizdeki Galatasaraylı!
Maicon Kayseri’de yok!
Üretim Zamanı!
Hala eksiklerimiz var
İşte gerçek yıldızlar! 3-1
Eto'o'dan Teşekkür
Doukara İmzayı Attı
90’da vurulduk 1-1
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.