Saat Yükleniyor...
 

Antalyaspor’da Bol Soru İşaretli İstifa!

Antalyaspor’da Bol Soru İşaretli İstifa!
Tarih :16-11-2017 20:44:59
Okunma :142

Nadire Konuk Akıncıoğlu’nun istifa mesajı kafaları karıştırdığı gibi kafalarda bir çok soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Antalyaspor yönetim kurulunda yer alan merhum Atilla Vehbi Konuk’un kızı Nadire Konuk Akıncıoğlu’nun istifa mesajı kafaları karıştırdı.

Nadire Konuk Akıncıoğlu, istifasında Ali Şafak Öztürk’ün kendilerine danışmadan bu kararı aldığını belirtirken, temelleri kamuoyuna inandırıcı gelmeyen bir açıklamayı doğru bulmadığını aktararak bu safhada Antalyaspor Yönetim Kurulu üyeliğinden affını rica etti.

Öte yandan dün Ali Şafak Öztürk, yönetim olarak seçimli olağanüstü genel kurul aldıklarını açıklamıştı. Kulislerde ise bu gelişmelerden yönetim kurulunun haberi olmadığı ve bu karara tepki gösterdikleri belirtildi.

Nadire Konuk Akıncıoğlu’nun istifa mesajı şu şekilde:

Başkanımızın bizlere danışmadan ve temelleri kamuoyuna inandırıcı gelmeyen ve kentimizin en önemli bir kurumunu hedefe koyarak yaptığı açıklamayı doğru bulmadığım için, gururla yer aldığım ve Merhum Babacığım Atila Vehbi KONUK’un Kurucu Başkanı olduğu ve bizlere emanet ettiği Antalyaspor’umuzun Yönetim Kurulu üyeliğinden bu safhada affımı rica ediyorum.

Nadire Konuk Akıncıoğlu

 

Etiket

Antalya Spor
" Eto'o'yu Alanyaspor'a önerdik ama Eto'o Konyaspor'u tercih etti"
Yeni bir final!
İçimizdeki Galatasaraylı!
Maicon Kayseri’de yok!
Üretim Zamanı!
Hala eksiklerimiz var
İşte gerçek yıldızlar! 3-1
Eto'o'dan Teşekkür
Doukara İmzayı Attı
90’da vurulduk 1-1
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.