Saat Yükleniyor...
 

Menderes Türel’den Öztürk’e Yanıt!

Menderes Türel’den Öztürk’e Yanıt!
Tarih :15-11-2017 20:50:06
Okunma :36

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Başkan Ali Şafak Öztürk’ün destek göremediğini açıklamasının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Menderes Türel, yaptığı açıklamada Antalyaspor üzerinden kimseyle polemiğe girmeyi doğru bulmadığını fakat destek bulmadığını söyleyen kim olursa olsun hatırlatması gereken şeyler olduğunu belirtti.

Menderes Türel, Antalyaspor’un belediye kaynakları ile 50 Milyon TL maliyetli, Avrupa’nın en çağdaş,en görkemli ve en modern tesislerine kavuştuğunu, ayrıca Belediye Meclisi’nden oybirliği ile alınan karar neticesinde yıllık en az 20 Mİlyon TL sabit gelir kaynağına kavuştuğunu belirtti.

Menderes Türel, hayatını Antalyaspor’a adamış birisi olarak camiaya bu hatırlatmayı yapması gereğinin hasıl olduğunu açıkladı.

Menderes Türel’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

Antalyaspor Başkanının destek bulamadığını söyleyerek istifa kararı aldığını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Doğuştan beri Antalyaspor’un taraftarı olmak şerefini taşımış birisi olarak kesinlikle Kırmızı-Beyazlı kulübümüz üzerinden polemiğe girmeyi hiçbir zaman doğru bulmam. Ancak destek bulamadığını söyleyen kim olursa olsun şunları hatırlatmayı bir vazife olarak görürüm:

1- Acaba Türkiye’de hangi kulüp BELEDİYE kaynakları ile yaklaşık 50 milyon TL maliyetli, Avrupa’nın en modern çağdaş ve görkemli tesisine sahip olmuştur?

2- Türkiye’de hangi kulüp Belediye Meclis’inden oybirliği ile alınmış karar neticesinde yıllık en az 20 milyon TL sabit gelir kaynağına kavuşturulmuştur?

Daha sayılarını birçok madde sayarak arttırabileceğim desteklerimizi görmemezlikten gelenlerin görmesi için değil hayatını Antalyaspor’a adamış birisi olarak camiaya hatırlatma için bu açıklamayı yapma gereği hasıl olmuştur.

Saygılarımla.

 

Etiket

Antalya Spor
Birlik Zamanı!
Konyaspor Maçının Hakemi Belli Oldu.
Antalyaspor’da Bol Soru İşaretli İstifa!
Büyük Antalyaspor Derneği’nden Çağrı
Menderes Türel’den Öztürk’e Yanıt!
Seçimli Genel Kurul
Yüzmede Antalyaspor başarısı
Antalyaspor'da Leonardo dönemi!
Roberto Di Matteo Antalyaspor'la Anlaştı mı?
Antalyaspor'da Rıza Çalımbay Dönemi Sona Erdi
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.