Saat Yükleniyor...
 

HEDEF DÖRDÜNCÜLÜK!

HEDEF DÖRDÜNCÜLÜK!
Tarih :09-02-2017 22:22:08
Okunma :568

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, "Şu an 5'inci sıradayız. Avrupa'ya gitmeyi gözümüze kestirdik. Hedefimiz 4'üncülük. 4'üncülük için de ciddi potansiyelimizin olduğunu düşünüyorum" dedi.

Başkan Ali Şafak Öztürk, başarının tesadüf olmadığını söyledi. Ligde kötü sonuçlar alıp, son sırada yer aldıkları dönemde de takıma inandığını vurgulayan Başkan Öztürk, şunları söyledi:

“Takımdaki oyuncuların kalitesi çok iyi. Önemli olan başkanından, hocasına, futbolcusuna denge olması. Bu dengeyi oluştuktan sonra başarının geldiğine inanıyorum. Futbolun içerisinde şans faktörü var ama tesadüflere inanan birisi değilim. Başarının devamlılığının olması da çok önemli. Takım içi dengenin oturması çok önemli. Hocanın, oyuncuların kendine güveni gelmesi kazanma alışkanlığını elde edilmesi çok önemli. Kötü oynadığımız maçlarda bile kazanabiliyorsak, önemli bir şey bu.”

“AVRUPA’YI GÖZÜMÜZE KESTİRDİK”

 Başkan Öztürk, “Şu an 5’inci sıradayız. Avrupa’ya gitmeyi, inşallah başarabileceğiz. 4’üncü sırayla da 6’ncı sırayla da aramızda 4’er puan fark var. 4’üncülük için de ciddi potansiyelimizin olduğunu düşünüyorum. Avrupa’ya gitmek gerçekten takımın havasını değiştirir, biz de bunu istiyoruz” diye konuştu.

 

 

Etiket

Alanya Spor
Şaka gibi yenilgi: 1-2
Ateşle oynadı!
Hakan hırs yaptı
Alnımız Açık!
Alanya'dan Şansız Başlangıç!
Hikmet Hoca Artık Alanyalı
Hikmet Karaman Alanyaspor'la Anlaştı
Aytemiz Alanyaspor'a Yeni Tesis
Alanya Sivas’ı bekliyor
Devre Arasının En Gözde Transferlerinden!
Copyright © 2015 antalyadaspor.com    | Mobil Site   
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.